"Маленькі екологи: першокласники роблять годівнички для своїх пернатих друзів"

В нашій школі відбулася неймовірна ініціатива з боку першокласників, які вирішили взяти на себе важливе завдання – зробити годівнички для пташок та повісити їх на деревах шкільного подвір'я.

Маленькі екологи з перших класів зібралися разом із своїми вчителями, щоб виготовити годівнички з різноманітних матеріалів. Вони використовували старі пляшки, гілки, гіпс та інші відновлювані матеріали. Малюки з інтересом ділилися ідеями та робочими процесами, вчились спільно працювати та творити з користю для природи.

Після завершення роботи, першокласники вирушили на подвір'я, де спільно з вчителями розмістили годівнички на різних деревах. Діти були щасливі і пишалися своєю маленькою, але важливою допомогою пернатим друзям.

Ця ініціатива виховує в малюків любов та повагу до природи, вчить їх бути відповідальними громадянами та піклуватися про інших. Можливо, ця історія стане початком нового етапу в екологічному вихованні у школі, і інші класи приєднаються до цієї доброї традиції.

留言