"О спорт! Ти – радість!"

Оновлено: 15 вер.

Чим запам'ятається цей тиждень нашим ліцеїстам?

Звісно, масштабними спортивними змаганнями під символічною назвою "О спорт! Ти – радість!", які об'єднали учнів усіх класів. Захід став справжнім святом активного способу життя та командного духу.

Програма змагань включала різноманітні етапи: естафети, командні ігри, які вимагали від учасників не лише фізичної підготовки, а й командної згуртованості. Учні продемонстрували не лише високий рівень спортивної майстерності, але й неймовірну підтримку одне одного, створюючи дружню і теплу атмосферу на полі.

Найяскравіші моменти змагань викликали справжній вибух емоцій серед вболівальників, які активно підтримували своїх друзів і однокласників. Усі учасники отримали заслужені подяки за участь, а переможців було нагороджено медалями та грамотами.

Змагання "О спорт! Ти – радість!" стали не лише чудовою нагодою проявити свої спортивні здібності, а й важливим нагадуванням про значення здорового способу життя, міцної дружби та командної співпраці.

Вітаємо переможців і бажаємо всім нових спортивних звершень!