Про незабутню подорож до Лондона

Цього літа група учнів нашого ліцею здійснила незабутню подорож до Лондона 🇬🇧 за навчальною програмою від Medway Homestay London. Ця поїздка стала не просто екскурсією, а справжнім зануренням у світ англійської мови, де навчання відбувалося не лише в класах, а й у повсякденному житті. Кожна вулиця, кожна розмова з місцевими жителями ставала частиною захопливого навчального процесу.

Групу талановитих учнів нашого ліцею очолювала одна з провідних вчителів іноземної мови — Тетяна Ярцева, яка допомагала дітям максимально ефективно використовувати кожен день подорожі. Впродовж 8 днів діти не лише відвідували заняття з досвідченими викладачами 🧑‍🏫, але й досліджували культурні та історичні пам'ятки Великої Британії.

У програму екскурсій увійшли такі знакові місця, як Тауер 🏰, Віндзорський палац 👑, Королівська грінвіцька обсерваторія, музей Мадам Тюссо та знамените Лондонське Око. Ці пам'ятки надали учням можливість доторкнутися до історії та культури Великої Британії, відчути себе частиною цієї багатогранної країни.

Одним із найцікавіших аспектів подорожі було проживання в приймаючих родинах. Це дозволило учням повністю зануритися в британське життя, практикувати англійську мову в реальних ситуаціях і дізнатися більше про традиції та побут місцевих жителів.

Поїздка до Лондона стала для учнів не просто вивченням мови, а справжньою пригодою, яка збагатила їхній досвід та знання. Вони повернулися додому з новими навичками, незабутніми враженнями та ще більшою мотивацією до вивчення іноземних мов.

А ви як провели своє літо?