Про свято здорового способу життя та командного духу

8 вересня учні нашого ліцею взяли участь у яскравому заході «Свято спорту з нагоди Дня фізичної культури та спорту» ⚽️. Цей день став справжнім святом здорового способу життя та командного духу.

Протягом дня учасники змагалися в різних спортивних дисциплінах, демонструючи силу, спритність та бажання до перемоги. Естафети, турніри з футболу та веселі спортивні ігри об’єднали учнів і батьків, показуючи, як спорт може зближувати та надихати. Кожен з учасників вкладав свої зусилля в командні змагання, а атмосфера підтримки та взаємодопомоги заполонила спортивний майданчик.

Батьки активно вболівали за шкільні команди, створюючи справжній заряд емоцій, який тільки підсилював спортивний дух учнів. Спільні переживання і радість перемог стали незабутніми для всіх.

Ми щиро вдячні всім учасникам за активність, а батькам за теплу підтримку і мотивацію для команд. Цей день вкотре довів, що спорт — це не лише здоров'я та сила, але й єднання, і наші учні ще раз підтвердили свою відданість здоровому способу життя!

До нових спортивних досягнень!