«Сила ПЕРЕМОГИ»

6 грудня проєктна менеджерка Офісу доброчесності НАЗК Альона Хилько, провела урок доброчесності "Будемо доброчесними" для учнів 8 класів та запросила брати участь в активностях, використовуючи навчальний контент з теми доброчесності. Англійське слово «integrity» – доброчесність – походить від латинського «integer», що означає «цілий», «довершений», це означає, що слова і вчинки є складовими одного цілого.

В рамках Хакатону, тема «Сила ПЕРЕМОГИ», як складова - істинною Перемоги є академічна доброчесність кожного. Бути доброчесними – це бути послідовними: не лише говорити, як правильно, а й діяти відповідно до переконань та етичних принципів. Навіть коли ніхто не бачить. Під час спілкування учні обговорювали різні ситуації, пропонували принципи, яких дотримуються особисто.

Доброчесність має бути нормою життя кожного українця.

Впевнено рухаємось вперед!