Толерантність – це…

16 листопада у Міжнародний День толерантності маємо чудову нагоду поговорити з учнями про терпимість, людяність і добро. День розпочався із роботи учнівського самоврядування «ШОУ-85», які брали інтерв'ю в учнів школи на найкраще визначення таких понять, як «Толерантність – це…», з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу. День був насичений заходами та різноманітний.

Відбулися години спілкування «Квітка толерантності», «Толерантність у нашому житті», «Що значить бути толерантним?», «Толерантність – основа взаємодії»; заняття з елементами тренінгу «Ми різні, рівні, рідні».

Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, любові, та толерантності.

Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість – бути добрим.

1 перегляд0 коментарів